نرم افزار ریموت

نرم افزار پشتیبانی ABRDesk

درکنارتان در روزهای سخت همیشه هستیم.

این نرم افزار جایگزین نرم افزارهای ارتباط از راه دور رایج مانند anyDesk و Team Viewer هست که با تلاش تیم آکو فناوران بر روی سرورهای اختصاصی ما، فعال سازی شده است. فایل اجرایی برنامه را اجرا کنید و سپس گزینه run را بزنید تا برنامه بر روی سیستم شما بدون نصب اجرا شود.

ID نرم افزار را در اختیار کاربر مقابل قرار داده تا به سیستم شما وصل شوند.

همچنین مگافون، این امکان را می‌دهد که مشتریان با استفاده از خط تلفن اینترنتی، نامبرینگ اختصاصی خود را نیز داشته باشند

لینک های دانلود
دانلود نسخه 64 بیتی
دانلود نسخه 32 بیتی
image
 • چرا به کنترل از راه دور نیاز داریم؟
  با پیشرفت فناوری و تکنولوژی این فکر که از راه دور به سیستم های رایانه ای خود دسترسی داشته باشیم دور از ذهن نیست و بسیار کارامد و مفید است. ریموت دسکتاپ یکی از ویژگی‌های کاربردی ویندوز یا برنامه های از این نظیر است که به شما اجازه می‌دهد از راه دور به کامپیوتر‌های دیگر متصل شوید. این قابلیت می‌تواند در موارد زیر مفید باشد:
  • کنترل از راه دور:

   اگر کامپیوتر یکی از دوستان یا همکاران شما دچار مشکل شده است، می‌توانید از روی کامپیوتر خودتان، رایانه آن‌ها را کنترل کنید و کارهای لازم را انجام دهید.

  • دسترسی به کامپیوتر خانگی:

   از مکان‌های دیگر به کامپیوتر خانگی خود دسترسی داشته باشید. رفع مشکلات کامپیوتر: برای رفع مشکلات کامپیوتر، می‌توانید از ریموت دسکتاپ استفاده کنید. مدیریت از راه دور: این قابلیت در موارد اداری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • 📝ویژگی های نرم افزار ابر دسک
  • امنیت بالا:

   این نرم‌افزار از استاندارد بانکی TLS 1.3 برای امنیت کاربر استفاده می‌کند و از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات در طول ارتباطات ریموت جلوگیری می‌کند.

  • تنظیم کیفیت تصویر:

   قادر است سرعت و کیفیت ارتباط را متناسب با سرعت اینترنت تنظیم کند. تبادل فایل: این نرم‌افزار امکان تبادل فایل از طریق تانلینگ تی‌سی‌پی را فراهم می‌کند.

  • حجم کم:

   دارای حجم بسیار کمی است و به راحتی قابل اجرا است.

#نرم افزار ریموت #نرم افزار ریموت به سرور #دانلود برنامه ریموت دسکتاپ #دانلود ریموت سرور
#نرم افزار جایگزین ریموت #نرم افزار اتصال از راه دور #نرم افزار اتصال به شبکه