نصب و راه اندازی ویپ

سیستم ارتباطی Voice over IP که به اختصار آن‌ را VoIP می‌نامند به معنی انتقال صدا روی بستر شبکه است. نصب و راه اندازی ویپ ، یکی از خدمات مرکز طراحی شبکه است. با توجه به ظهور نسل جدید سامانه های ارتباطی و امکانات بسیار وسیع این سامانه ها و نیز افزایش بهره وری که برای کاربران به ارمغان آوردند، بسیاری از افراد در مشاغل مختلف تصمیم گرفتند که از این فناوری ها استفاده نمایند.

برای راه اندازی این سامانه ها، نیاز به تخصص و مهارت بالایی است که از عهده ی کاربران عادی خارج است. اهمیت این موضوع ما را بر آن داشت که نکاتی را در خصوص راه اندازی voip و ابزار مورد نیاز آن به شما کاربران گرامی ارائه می دهیم. امیدواریم که از موارد عنوان شده نهایت استفاده را ببرید.

خدمات ارتباطات تلفنی و تصویری

ارتباطات صوتی و تصویری هیچ زمان به این سادگی و پیشرفته نبوده است، حداقل با استقرار سیستم های ارتباطی تیما شبکه. اینکه شما یک شرکت کوچک و متوسط باشید یا یک سازمان بزرگ، برای ارتباطات درون سازمانی یا با بیرون مجموعه از سیستم های مختلفی بهره می برید.

استفاده از تکنولوژی مخابراتی در شروع فقط برای مکالمه صوتی ابداع شد. اما امروزه این سیستم بسیار پیشرفته و کارآمد شده است. تماس های پیشرفته صوتی، تصویری، متنی و روش های دیگر توسط ما قادر به پیاده سازی است. هر چه امکانات ارتباطاتی بیشتر باشد سرعت حرکت مجموعه بیشتر می شود. سیستم های تلفنی تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر در ارتباطات تجاری امری شده است. این یک واقعیت شناخته شده است که مشاغل نمی توانند بدون ارتباط، بویژه ارتباط صوتی از راه دور به کار ادامه دهند.

. بیشتر افراد ترجیح می دهند صحبت کنند و کار را انجام دهند. با گستردگی تماس ها نیاز به سرویس هایی است که بتوان ساده تر و با سرعت بیشتری امور را انجام داد.

خوشبختانه تکنولوژی دیجیتال در این حوزه پیشرفت های شگفت انگیزی داشته بطوری که برای هر مسئله راه حلی وجود دارد. متخصصین ما با تسلط کامل به تکنولوژی های روز برای هر مسئله راهکاری برای شما دارند.

image

سیستم تلفن تحت شبکه

  • ارتباط آسان و بی هزینه بین مراکز و شعب
  • عدم نیاز به سیم کشی تلفن
  • امکان اتصال با کامپیوتر به مرکز تلفن
  • دور کاری پرسنل
  • مکالمات تصویری داخل و خارج مجموعه
  • منشی دیجیتال چند لایه
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 91003010-021 تماس بگیرید.